paź 10, 2022
Ambasador Indonezji w Polsce z wizytą w Ekonergetyce
Jej Ekscelencja Anita Lidya Luhulima - Ambasador Nadzwyczajna i Pełnomocna Republiki Indonezji w Polsce odwiedziła siedzibę główną Ekoenergetyki w Zielonej Górze. To kolejne spotkanie w ramach Polsko-Indonezyjskiej Platformy Elektromobilności, której celem jest ułatwienie nawiązywania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami polskimi i indonezyjskimi. To był dla nas wielki zaszczyt...











